Říjen 2011

Škola,dlouhá cesta,dlouhým vopruzem

30. října 2011 v 20:17 | © Aillen |  {diary}

Výše uvedenou ''hudbu'' si opravdu pustte! ;)

Po týdenních prázdninách se zítra zase budu muset o půlnoci vláčit do školy.Argh,ani nevíte jak se mi nechce,to je takový vopruz,a co ještě to že v tý prokletý budově budu muset tvrdnout 6 hodin.A zítra jsou zrovna nezajímavý předměty,no nic,o tom jak je škola nudná bych psala do konce světa,chtěla jsem vám jen říct že tento týden tu toho moc nečekejte,vůči škole,si opravdu nedělám ani naději, že tu bude článek den co den.
Snad už stačí vám jen popřát good luck this week!

POZOR C.Č. není určený pro šprty :D

Koně,to,pro co někteří žijou

29. října 2011 v 23:35 | © Aillen
Většinou to začíná prvním uviděním tohoto majestátného zvířete.Pohled na něj je opravdu úžasný a oslniví tak,že oslní oči,a člověk se rozhodne jim věnovat.Aneb kapka z mého života s koňmi...
Tento článek je určen především pro příznivce koní.

Kresba I. {kaligrafický tygr}

29. října 2011 v 22:53 | © Aillen
Ahoj
Jakpak se máte?
Já jsem poslední hodiny strávila kreslením kaligrafickým perem,mám asi 5 obrázky,ale nepovedených,z nich ten nejlepší je zřejmě tygr :D.Velký snílek,Aillen

29. října 2011 v 11:40 | © Aillen
Chcete se o trochu více něco dozvědět o admince Aillen?
Jste na správném místě,nemůžu prozradit všechno,takže tu budete mít jen pár věcí,ale pro lepší poznání mě si mě můžete
přidat na ICQ,na to také dojdeme ;).


Mé pravé jméno je Dominika,příšerné,já vím xP.Příjmení neřeknu :D
Je mi teprve 11,achjo,sem taký malý prcek :(.Ale v únoru už bude alespoň těch 12 :D.
Ráda kreslím,a jak? Se dozvíte v článcích,ale upřímnou soustrast vám,vidět takové moje čáry-hrůzy xD.Novou zálibou je focení,nějak mě to prostě chytlo.Mám svůj starej kompakt,pro zvídavé Canon Digital IXUS (65).Celkem si s ním postačím,ale můj sen je zrcadlovka♥.Fotky si můžete prohlížet v rubrice ,,Photography''.Mým koníčkem jsou taky koně,jezdím na nich,ale bohužel ne moc často.Zálib mám víc,ale asi tou,kterou se chci i v budoucnu živit,a tou největší,je grafika :D.Jak již možná víte,a z mé divné grafiky poznáte,pracuju v Photofiltru Studio 11.Nepřetržitě toužím po Photoshopu,ale nechci ho mít nelegálně,ale na druhou stranu,20 000 za PS nedám a stejně tak i nemám,ale snad nastane jeden kouzelnej PS de =D.
Grafice se věnuju,hm..., od roku 2008,konkrétně od 22.června :D.Takže tak 3 roky.No,nechtějte vidět můj první blog,to byla Katastrofa s velkým K xD.Jsem pesimistka,takže mojí grafiku neoceňuju,ale myslím že to snad všichni,stojí v celku za houby xP.
To vám myslím stačí ne? :D A teď kontakty,dám vám jen ICQ,později dodám blogový mail.

643-923-530 Aillen Scott,jako obrázek mám avatar s ptáčkem :)
dodám

{BLENDY}

28. října 2011 v 12:27 | © Aillen
Zde najdete mé blendy.Nevím jestli vůbec existuje někdo kdo kopíruje blendy,ale kdyby už ho někdo chtěl nějak použít tak jen se ZDROJEM.Jsou tu všechny blendy zamíchaný,nikoliv roztříděné.Bože,proč píšu ,,nikoliv''? :D No nic,toho si nevšímejte... a ''hurá'' na blendy.

28.10.2011 - Nature (everything around us)

{AVATARY}

27. října 2011 v 16:28 | © Aillen
Zde máte avatary roztříděné do skupin:příroda,živočichové,celebrity,filmy & seriály,ostatní.Avatary jsou volně k použítí,ALE je nutné uvést zdroj,jakmile na někoho bez zdroje příjdu,tak....no,to si ani radši nepřejte,takže..;).Jinak můžete použít jakkýkoliv,nemusíte jen na avatar,můžete na ledaco,ale pořád platí Zdroj.Aby jsem se tu dloho nerozkecávala,tak vás už pustím.

PŘÍRODA
<foto: equilove.blog.cz

.
ŽIVOČICHOVÉ

.
CELEBRITY
-
-
bude přidáno...

.
FILMY & SERIÁLY
-
-
-
bude přidáno...
.

Update I. {zpátky}

27. října 2011 v 11:26 | © Aillen |  {updates}
Ahoj,
po delší době se ozývám.Včera jsem nastavila nový design,úspěch na tom je,že jsem nápad dostala já,to se opravdu často nestává :DD.Je ale moc jednoduchý,nu což,i tak tu myslí vydrží dlouho.Akorát mě štve že mi blbne nastavení horního menu,takže pod tím bude odkaz,a až půjde opět odkaz v obrázku,upravím to.Jinak je vše myslím ok.Ještě poupravím rozcestník ,,graphics'' ,musím se už k tomu dostat ... :D.Pak už bych to tu měla rozjet,doufám.To by bylo asi všechno okolo blogu :D. Okolo grafiky ještě ne xP.Kdo mě znají z minulého blogu,asi ví,že furt toužím po photoshopu,a jak :/ :D.Takže doufám,že se na vánoce přede mnou ježíšek slituje xD.Proč chtějí za nějaký program 20 000? No je to normální? Nééé.Taky bych chtěla microsoft office 2010.Ho mám na notebooku,ale je to nelicencovaný produkt,chjo,já na tohle nemám štěstí...No nic,to sem se malinko vypsala o mých přáních.Jinak v mém životě opravdu absolutně nic zajímavého :D.Už mě nic nenapadá,snad jen že kdo hraje Howrse tak si mě můžete přidat,jsem pod jménem Evemine a na americkým Aillen
Tak se zatím mějte,uživejte si prázdnin,tedy pokud je taky máte,a já jdu upravovat ty rozcestníky,už aby to bylo za mnou xD.

Aill.

Signatura I. {wolves}

8. října 2011 v 22:06 | © Aillen |  {signatury}
{Wolves}

V tomto článku je pro začátek jenom jedna :D.Zkoušela jsem se proklouznout ,,skrytými'' možnostmi
PFS.Není to žádná hitparáda ale myslím že na pfs ujde.

Signaturu můžete používat,ALE samozřejmě se ZDROJEM,a podpis na signatuře,nemazat!