Listopad 2011

Jojo,já se hlásím,a s povídkou!

21. listopadu 2011 v 22:09 | © Aillen |  {diary}
Napjetí stoupalo.Stíny se blížily a temno sílilo....

Let The Horses Live {video}

8. listopadu 2011 v 20:42 | © Aillen |  {videa}
Muhahaha,Aillen se po dlouhé době hlásí,ale né sama,nyní s novým krátkým videem! :D ,,Záznamy'' jsou ze starého francouzského filmu ,,Bílá Hříva''.Video je dělaný ve VMS,no dobře,pesimistka říká hnusný,takže je to blbý,no,a jaký je názor váš?
Hodnocení jen na Vás.
Tak pac a dobrou!
Aillen

Weekday {úvod}

1. listopadu 2011 v 21:42 | © Aillen
Jeden svět,jeden deník,jeden život...

Ale ne! Zvolala jsem a sehla jsem se pro spadlé učebnice které jsem krátce předtím nejistě držela.Hodiny ukazovaly jistý začátek hodiny a já v ten moment kdy zazvonila stihla přiběhnout do třídy.Clarková,posaďte se!

Život jedné holky na základce.
Co nepříjemného ale i příjemného se jí stane?
Vžijte se do role této Nině Clark.

První díl již brzy
zde,na aillen.blog.cz


Artgraph?

1. listopadu 2011 v 21:20 | © Aillen |  {updates}

Ahoj,jestli to chápu,ozývám se Vám =D.
Za chvíli budu muset fakčit tak jsem vám jen chtěla zdělit že bych tu chtěla udělat soutěž,měla by název ,,Artgraph'',prosím,nekritizujte že to nic neznamená jasný? xP.Ale moc lidí sem nechodí,vlastně skoro nikdo,takže by to bylo vcelku zbytečné že? No asi s tím počkám na větší návštěvnost,jestli vůbec někdy taková bude :d.
Mimo té soutěže,chtěla bych tu závest nějakou povídku,ještě domyslet příběh a je to :D ale bude to problém xD.Já a vymšlení dějů...hahahahaha,no,jsem zvědá co mi cvrnkne do hlavy.Hele! Už mě něco cvrnklo! Aha to byla moucha :D,no alespoň obyčejný kus hmyzu mi něco nasadil do mozku,joo,máám to,teď jen název,no nic,já du přemýšlet! :D A balit si tašku,a seznámit se s tou mouchou,bude se jmenovat bzučilka :D.Tak jo,mám dobrou náladu,páááá
Aill.(crazy)